A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Гречаноподівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області

НМТ з історії України: візуальні об’єкти, які потрібно знати

Освіта.ua пропонує учасникам національного мультипредметного тесту 2024 року перелік візуальних об’єктів, що можуть бути запропоновані укладачами тестів з історії України.

Як відомо, у 2024 році предмет історія України є обов'язковим для складання усіма вступниками до закладів вищої освіти, а під час іспиту будуть перевірятись знання вступників за хронологічний період з XVI століття і до сучасних подій.

Перелік візуальних об'єктів складено відповідно до вимог чинної програми зовнішнього оцінювання з історії України.

Електронна збірка містить зображення діячів культури, освіти та науки, громадсько-політичних та військових діячів.

Також збірка візуалізує архітектурні культові споруди, фортифікаційні споруди в Україні, світську архітектуру, скульптури, пам’ятники, ікони, мініатюри, гравюри, портрети, художні роботи та пам’ятки стародавньої історії України.

Загалом до збірки включено 54 історичні персоналії та 89 пам'яток архітектури й образотворчого мистецтва, які є обов'язковими для розпізнавання абітурієнтами.

Крім того, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН майбутні учасники НМТ мають змогу тренуватися у виконанні завдань з історії України, розподілених за темами. До окремої тематичної добірки включено завдання на візуальне впізнання персоналій, об'єктів архітектури й мистецтва.

Візуальні об'єкти : https://osvita.ua/test/training/history/

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень