A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Гречаноподівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області

Підготуйтеся до НМТ з літератури

НМТ з літератури: скорочені версії всіх програмових творів

Освіта.ua пропонує учасникам національного мультипредметного тесту 2024 року, які планують з переліку предметів НМТ на вибір обрати українську літературу, ознайомитись зі скороченими версіями творів української літератури, передбачених чинною програмою ЗНО.

Безкоштовна електронна збірка дозволить зручно ознайомитись з темами всіх творів, основними сюжетними лініями, головними героями, цитатами, подіями та іншими особливостями, що необхідні для успішного проходження тесту.

Також, опрацювавши тексти електронної хрестоматії та переглянувши важливі цитати з них, учасники тестування зможуть відновити у пам'яті хронологію подій у великих епічних творах та повторити важливі моменти щодо ідейного навантаження творів.

До електронної хрестоматії включено 27 літературних творів, кожен з яких, виходячи з мети кожного учасника НМТ, викладений у вигляді скороченої версії, переказу та дуже стислого переказу.

Тексти переказів творів складені фахівцями із проведення зовнішнього оцінювання та знавцями української літератури для ефективної підготовки учасників тестування.

Скорочені твори ЗНО:    https://osvita.ua/test/training/skorocheni-tvory/

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень