A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Гречаноподівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області

Платформа для вчителів з готовими домашніми завданнями з автоперевіркою

В Україні продовжує працювати онлайн-платформа JustClass, на якій вчителі можуть безкоштовно задавати домашні завдання, контрольні та самостійні роботи онлайн. Щоб це зробити, вчителю необхідно обрати завдання з бази, яка налічує вже понад 40 000 готових робіт, встановити дедлайн на виконання та надіслати посилання учням.

Платформа JustClass автоматично перевіряє та оцінює виконані домашні завдання. Всі оцінки за 12-бальною шкалою зберігаються в особистому кабінеті вчителя та учнів. Кожне завдання містить цікаву освітню механіку, яка складається з фото, відео, завдання у формі тестів, головоломок, анаграм, кросвордів, що перетворює навчальний процес на захоплюючу гру. Такі завдання спрямовані на урізноманітнення освітнього досвіду та зацікавленості учнів навчанням.

JustClass запобігає списуванню в класі, адже всі завдання унікальні та їх не знайти в жодному підручнику з ГДЗ. Також вчителі можуть встановити дедлайн і час на виконання домашніх завдань, щоб учні не встигали шукати відповіді в інтернеті або радитися з однокласниками.

Завантаженість вчителів є однією з основних причин професійного вигорання, втрати емоційних та фізичних ресурсів, тому платформа JustClass підійшла системно і до цієї проблеми. Вчителі можуть використовувати платформу постійно у своїй роботі або коли не вистачає часу на формування домашніх робіт та їх перевірку.

Платформу JustClass створила команда провідної української онлайн-школи JustSchool. Більше двух сотен педагогів та методистів долучилися до формування бази готових домашніх завдань і перевірочних тестів для учнів, щоб українські вчителі могли присвятити більше часу навчанню дітей. 

Переглянути

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень